IP: 188.40.57.132:7777
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IP: 188.40.57.132:7777


 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Varrio Los Aztecas: Prijave za Leadera[otvorene]

Go down 
AutorPoruka
Ryan_Cooper
Admin



Broj komentara : 68
Points : 124
Reputation : 1
Join date : 2009-07-17

Varrio Los Aztecas: Prijave za Leadera[otvorene] Empty
KomentarNaslov komentara: Varrio Los Aztecas: Prijave za Leadera[otvorene]   Varrio Los Aztecas: Prijave za Leadera[otvorene] I_icon_minitimeSun Jul 19, 2009 12:21 pm

PRIJAVE SU OTVORENE NEKO VRIJEME. MOLIMO POPUNITE SLIJEDECE DA BI MOZDA UPRAVO VI POSTALI LEADER AZTECASA. 3 NETACNA ODGOVORA I PADATE!

Ime na Serveru:

Slijedece pojmove uvedite iz skracenog oblika u dulji i objasnite sta je!

Sta je DM
Sta je RP
Sta je BH
Sta je Exploding
Sta je MG
Sta je PG
Sta je DB
Na vrh Go down
https://bosnianmafia-samp.bosnianforum.com
Voca_Boy
Gost




Varrio Los Aztecas: Prijave za Leadera[otvorene] Empty
KomentarNaslov komentara: mogu ja bit lider   Varrio Los Aztecas: Prijave za Leadera[otvorene] I_icon_minitimeWed Sep 02, 2009 6:21 am

ime na ser:Voca_Boy
lvl:1
iskustva:igram sa:mp 1 god bio sam admin na ednom ser

1)DM - DM===DEATH MATCH Konstantno ubijanje, bez RP razloga,nedas mu mira da igra normalno
2)RP - RP===role play Uživljavanje u IC (chat) lika, kao u pravom životu, opis radnji koje se ne vide sa /me komandama
3)BH - Bunnyhop, skakanje dok trčiš
4)Exploding - to nezz
5)MG - MG===meta gaming Korištenje OOC informacija za IC (chat) korist
6)PG - pg===power gaming Radnja koja se uopće ili u oređenom trenutku nemože napraviti u RL
7)DB - DB===drive by Pucanje iz auta na sve ostalo (ljudi,vozila,zgrade itd.) Ima dozvoljenih DB i nedozvoljenih
alien cheers lol! farao Basketball Laughing
Na vrh Go down
Voca_Boy
Gost




Varrio Los Aztecas: Prijave za Leadera[otvorene] Empty
KomentarNaslov komentara: P.M.   Varrio Los Aztecas: Prijave za Leadera[otvorene] I_icon_minitimeWed Sep 02, 2009 6:27 am

e rayan zaboravil sam bio si reko da bi mogo bit game master ako ovu pa ako ponuda jos uvjek stoji prihvatio bi je albino
Na vrh Go down
Sponsored content





Varrio Los Aztecas: Prijave za Leadera[otvorene] Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Varrio Los Aztecas: Prijave za Leadera[otvorene]   Varrio Los Aztecas: Prijave za Leadera[otvorene] I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Varrio Los Aztecas: Prijave za Leadera[otvorene]
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» FBI: Prijave za Leadera[Otvorene]
» TAXI: Prijave za Leadera [otvorene]
» HITMAN: Prijave za Leadera[OTVORENE]
» Gradonacelnik: Prijave za Leadera[Otvorene]
» SAMD: Prijave za Leadera[OTVORENE]

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
IP: 188.40.57.132:7777 :: *Fankcije* :: ILegalne Organizacije :: Varrio Los Aztecas-
Idi na: